Menu
Your Cart

Semi-auto pušky

Výhradne samonabíjacia varianta útočnej pušky CZ BREN 2 ktorá bola navrhnutá na základe skúseností najnáročnejších užívateľov z rád špeciálnych jednotiek a ozbrojených zložiek operujúcich kdekoľvek na svete i v tých najdrsnejších klimatických podmienkach.Fotografia je ilustračná, dodáva sa s 10 rano..
2 450,00€
Firma SDM patrí do konglomerátu Norinco, čo vždy znamená zbrane z kvalitného materiálu a fantastickú cenu. SDM nešetrilo ani na týchto AK, ktoré sa vyznačujú peknou povrchovou úpravou, vžborným spracovaním a bonusmi ako napríklad chrómovanou hlavňou, čo nemávajú ani raz tak drahé zbrane. Celková dĺž..
750,00€
Firma SDM patrí do konglomerátu Norinco, čo vždy znamená zbrane z kvalitného materiálu a fantastickú cenu. SDM nešetrilo ani na týchto AK, ktoré sa vyznačujú peknou povrchovou úpravou, výborným spracovaním a bonusmi ako napríklad chrómovanou hlavňou, čo nemávajú ani raz tak drahé zbrane. Celková dĺž..
650,00€
Samonabíjacia guľovnica SVZ 58. Novovýroba..
699,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.