Menu
Your Cart

Guľovnice

Model CZ 527 Carbine je svojou hmotnosťou a veľkosťou predurčený do stiesnených podmienok lovu a pohotové streľbe na kratšie a stredné vzdialenosti. Táto šikovná guľovnička má otvorená mieridlá, pažbu z tureckého orecha a váži len 2,7 kg!CZ 527 má uzáverový systém typu Mauser sku..
855,00€
Jednoduchá, ľahká, pohotová, presná, výkonná, spoľahlivá, odolná – taká by mala byť „pracovná“ puška určená pre každodenný pobyt v divokej prírode. Práve taký je kompaktný model CZ 527 CARBINE SYNTHETIC, pri ktorom Česká zbrojovka úspešne prepojila prednosti svojho legendárneho malého Mausera v..
855,00€
Myslíme na všetkých. Vieme, že niektorí strelci plánujú do zbrane investovať len minimálne, a napriek tomu od nej požadujú kvalitu a presnosť. Pre nich sme ponuku doplnili o “vstupný“ model CZ&nb..
660,00€
Tento model sa vyrába v štyroch najpopulárnejších kalibroch, je vybavený mechanickými mieridlami s 520 mm dlhou, za studenakovanou hlavňou. Zbraň ma luxusnú pažbu z kvalitného olejovaného orechového&n..
1 020,00€
CZ 557 LUX. Model s otvorenými mieridlami s výškovo nastaviteľnou muškou sa svetlovodným vláknom pre lepšiu čitateľnosť. Tento variant vynikajúca guľovnice CZ 557 LUX je určená pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú tradičné poňatie loveckých&..
1 070,00€
Podľa moderných loveckých trendov je povrch polymérovej pažby tohto modelu ošetrený technológiou soft-touch pre príjemný a istý úchop, opatrený realistickým maskovaním Real Tree. Strelecký komfort zvyšuje staviteľná lícnica. Na závite M14×1 na ústie hlavne našróbovaný kompenzátor...
850,00€
Univerzálna veľkokapacitná výkonná guľovnica kompaktných rozmerov určená pre každodenné použitie v rukách profesionálnych lovcov. Pre túto zbraň je typická dvojodporová spúšť. Mechanické mieridlá doplňuje montážna lišta Weaver na hornej časti lôžka...
1 030,00€
Brand: Ostatný
Lithgow je austrálska firma so 109 ročnou tradíciou, známa svojou posadnutosťou presnosťou výroby, čo sa prejavuje skoro neexistujúcimi vôľami a zároveň absolútne zamatovým chodom záveru. Model LA102 Crossover ponúkame v dvoch kalibroch - 6,5Creedmore a .308WIN. Crossover znamená, že puška je navrhn..
1 199,00€
Brand: Ostatný
Nádherná puška austrálskeho výrobcu zo špeciálnej edície Signature Titanium sa okrem klasických vlastností ako minimálne vôle a fantastická presnosť pod 1/2 MOA vyznačuje krásnou orechovou pažbou a titánovou povrchovou úpravou kovových častí. Oko každého odborníka zaujme aj kanylovaný záver. Lithgow..
1 390,00€
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.