Menu
Your Cart

Malokalibrové guľovnice

CZ 455 American je malokalibrovka vysokej kvality konštruovaná pre americký trh. Model American je verný líniám dlhé zbrane klasického amerického športového štýlu. Vyrába sa bez mieridiel s 11 mm (3/8 ") širokú rybinu na puzdre záveru, slúžiace pre pripevnenie štandardných malorážkových montážou pre..
490,00€
Malorážka, ktorá sa hlási k tvarosloviu klasických amerických loveckých a športových pušiek. Lakovaná pažba typu American sa vyrába z kvalitného orechového dreva a rybinana jej úchopových plochách je ozdobená motívom lilie. Tenkostenná, za studena kovaná hlaveň je dlhá 630 mm a postráda mechanické m..
630,00€
Malokalibrovka s dizajnom klasickej európskej loveckej guľovnice. Lakovaná pažba z kvalitného tureckého orecha je opatrená lícnicou a laserom zdrsnenými úchopovými plochami. Pre pohodlnú a presnú streľbu slúžia mechanické mieridlá na tenkostennej hlavni dlhej 630 mm...
660,00€
Hľadáte presnú, spoľahlivú a užívateľsky prívetivú modernú malorážku, ktorá s prehľadom znesie aj to najhoršie počasie? Potom ste na najlepšie možné adrese. Model CZ 457 Synthetic je ideálny zbraň do nepohody vďaka jedinečnej kombinácii extrémne odolné antikoróznej povrchovej úpravy kovových dielov ..
470,00€
Perfektná ergonómia, originálne elegancie. Za tak lichotivú charakteristiku tento model vďačí úplne novej pažbe typu thumbhole z vysoko pevného, šedo-hnedého laminovaného dreva, k ktorej netradičným prvkom patrí integrovaný lucik. Sofistikovaný dizajn pažby umožňuje pohodlné ovládanie pravákov aj ľa..
780,00€
CZ 512 .22 LR. Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, pomeru kvalita/cena.Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, ..
540,00€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.