Menu
Your Cart

Rôzne

Brand: Ostatný
Praktický nástroj pre všetkých majiteľov pištolí 1911 s 8 funkciami - uvoľňovač predného úchytu, vytláčanie kolíkov, 2x skrutkovač, rezačka, pravítko, otvárač na fľaše a karabína. Vyrobené z kvalitnej ocele, opatrené kľúčenkou na zavesenie. ..
14,99€
Brand: Ostatný
Multitool pre údržbu a nastavenie pištole Real Avid® ponúka strelcom a priaznivcom krátkych ručných zbraní. 19 nástrojov v jednom. Nízka hmotnosť Multitoolu vám umožňuje nosiť základné nástroje pre údržbu a nastavovanie pištole vždy so sebou. Nechýba ani kvalitný nôž z nerezovej ocele, ktorý je vyle..
59,00€
Brand: Ostatný
Čistiaca sada obsahuje 3 obojstanné kefy - medenú, oceľovú a s plastovými štetinami, 5 obojstranných kovových škrabiek a jednu polymérovú škrabku všetko v dĺžke okolo 17cm v praktickom púzdre...
14,90€
Brand: Ostatný
Trvácna šnúra na čistenie brokovnice z jemnej bavlny a integrovanými medenými drôtikmi na silné usadeniny. Dĺžka 150cm..
8,00€
Brand: Ostatný
Nástroj sa zmestí do každého púzdra pre kreditnú kartu v peňaženke alebo inom obale. K dispozíciii máte 11 nástrojov - otvárač na konzervy, otvárač na fľaše, skrutkovač, nožík, pílka, pravítko, uhlomer, 3 druhy kľúčov na skrutky a praktickú dierku na uchytenie...
8,90€
Brand: Ostatný
Silný magnet, ktorý udrží aj ľahký guľomet UK-59. Magnet je možné priskrutkovať k plastovému alebo drevenému povrchu, poprípade nalepiť do trezora a tak môžete mať zbraň odloženú na netradičných miestach. Magnet je pogumovaný a tak zbraň nepoškriabe. Fotka je ilustračná...
9,50€
Brand: Ostatný
Vrecková píla Savotta je malá, skladná, ale nájdete pre ňu využitie pri každom kratšom alebo aj niekoľkodňovom výlete. Poprípade, ak sa vám ruka zasekne pod skalou na 5 dní a nechcete účinkovať v následných dokumentárnych filmoch. Zuby sa dajú brúsiť ako pri každej inej píle. Dĺžka píly je 64cm, cel..
33,00€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.