Menu
Your Cart

CZ - Česká zbrojovka

Malorážka, ktorá sa hlási k tvarosloviu klasických amerických loveckých a športových pušiek. Lakovaná pažba typu American sa vyrába z kvalitného orechového dreva a rybinana jej úchopových plochách je ozdobená motívom lilie. Tenkostenná, za studena kovaná hlaveň je dlhá 630 mm a postráda mechanické m..
630,00€
Malokalibrovka s dizajnom klasickej európskej loveckej guľovnice. Lakovaná pažba z kvalitného tureckého orecha je opatrená lícnicou a laserom zdrsnenými úchopovými plochami. Pre pohodlnú a presnú streľbu slúžia mechanické mieridlá na tenkostennej hlavni dlhej 630 mm...
685,00€
CZ 457 SYNTHETIC
Novinka
Model so zvýšenou odolnosťou proti nepriaznivým klimatickým podmienkam. Všetky kovové diely sú opatrené špičkovou antikoróznou povrchovou úpravou. Vlhku, chladu aj horúčave vzdoruje aj ergonomicky prívetivá pažba z mimoriadne pevného polyméru so soft-touch nástrekom...
530,00€
Perfektná ergonómia, originálne elegancie. Za tak lichotivú charakteristiku tento model vďačí úplne novej pažbe typu thumbhole z vysoko pevného, šedo-hnedého laminovaného dreva, k ktorej netradičným prvkom patrí integrovaný lucik. Sofistikovaný dizajn pažby umožňuje pohodlné ovládanie pravákov aj ľa..
810,00€
CZ 512 .22 LR. Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, pomeru kvalita/cena.Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, ..
540,00€
Univerzálna veľkokapacitná výkonná guľovnica kompaktných rozmerov určená pre každodenné použitie v rukách profesionálnych lovcov. Pre túto zbraň je typická dvojodporová spúšť. Mechanické mieridlá doplňuje montážna lišta Weaver na hornej časti lôžka...
1 030,00€
CZ 600 ALPHA
Novinka
Opakovacia guľovnica CZ 600 Alpha je všestranná zbraň, tentoraz v prevedení so symetrickou pažbou z pevného polyméru. Pažba, rovnako ako spodná časť hlaviska, sú vybavené mäkčenými úchopovými plochami. Model má na 100 m garantovanú, pri výrobe testovanú presnosť sub-MOA (trojranná nás..
1 160,00€
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.