Menu
Your Cart

CZ - Česká zbrojovka

Malorážka, ktorá sa hlási k tvarosloviu klasických amerických loveckých a športových pušiek. Lakovaná pažba typu American sa vyrába z kvalitného orechového dreva a rybinana jej úchopových plochách je ozdobená motívom lilie. Tenkostenná, za studena kovaná hlaveň je dlhá 630 mm a postráda mechanické m..
630,00€
Malokalibrovka s dizajnom klasickej európskej loveckej guľovnice. Lakovaná pažba z kvalitného tureckého orecha je opatrená lícnicou a laserom zdrsnenými úchopovými plochami. Pre pohodlnú a presnú streľbu slúžia mechanické mieridlá na tenkostennej hlavni dlhej 630 mm...
685,00€
CZ 457 SYNTHETIC
Novinka
Model so zvýšenou odolnosťou proti nepriaznivým klimatickým podmienkam. Všetky kovové diely sú opatrené špičkovou antikoróznou povrchovou úpravou. Vlhku, chladu aj horúčave vzdoruje aj ergonomicky prívetivá pažba z mimoriadne pevného polyméru so soft-touch nástrekom...
530,00€
Perfektná ergonómia, originálne elegancie. Za tak lichotivú charakteristiku tento model vďačí úplne novej pažbe typu thumbhole z vysoko pevného, šedo-hnedého laminovaného dreva, k ktorej netradičným prvkom patrí integrovaný lucik. Sofistikovaný dizajn pažby umožňuje pohodlné ovládanie pravákov aj ľa..
810,00€
CZ 512 .22 LR. Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, pomeru kvalita/cena.Malokalibrovky CZ patria medzi veľmi obľúbené pušky na lov, šport a hobby streľbu a to vďaka ich, pre zákazníka veľmi príjemnému, ..
540,00€
Tento model sa vyrába v štyroch najpopulárnejších kalibroch, je vybavený mechanickými mieridlami s 520 mm dlhou, za studenakovanou hlavňou. Zbraň ma luxusnú pažbu z kvalitného olejovaného orechového&n..
1 020,00€
CZ 557 LUX. Model s otvorenými mieridlami s výškovo nastaviteľnou muškou sa svetlovodným vláknom pre lepšiu čitateľnosť. Tento variant vynikajúca guľovnice CZ 557 LUX je určená pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú tradičné poňatie loveckých&..
1 070,00€
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.