Menu
Your Cart

Grand Power

Brand: Grand Power
CP22 je novým členom rodiny malorážkových pištolí GRAND POWER, vystavaná na tradícii našej populárnej K22 a K22 X-trim, pričom oba tieto rokmi preverené modely sú známe svojou spoľahlivosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou. CP22 prináša všetky tieto vlastnosti v menšej, kompaktnej forme. Tak ako naš..
450,00€
Brand: Grand Power
Model K100 so SA/DA režimom je výsledkom zapracovania najprísnejších požiadaviek kladených na univerzálnu zbraň vhodnú svojou ergonómiou, ako pre strelcov praktických disciplín, tak i pre špeciálne jednotky silových zložiek. Rám zabezpečuje použitie taktickej lampy na univerzálnu taktickú lištu MIL ..
599,00€
Brand: Grand Power
K22S je samonabíjacia pištoľ kalibru .22 LR s SA/DA režimom. Zbraň je predovšetkým určená pre tréningovú a rekreačnú streľbu. Jej výhodou je finančne nenáročný kaliber kombinovaný s veľkosťou a ovládacími prvkami identickými s plnohodnotnou zbraňou kalibru 9 mm. Drážkovaná hlaveň zbrane je pevne spo..
475,00€
Brand: Grand Power
P1 je semi-kompaktný SA/DA model s kratším záverom a hlavňou ako štandartný model K100. To dáva zbrani oproti štandardnej veľkosti väčšiu kompaktnosť pri zachovaní palebnej kapacity a pohodlného držania, čo ocenia hlavne jej užívatelia v rámci skrytého nosenia na osobnú ochranu. Presnosť a nástrel z..
599,00€
Brand: Grand Power
P11 Mk12 je samonabíjací sub-kompaktný model, svojími rozmermi a kalibrom vhodný pre každodené skryté nosenie. Tento model ocenia uživatelia požadujúci veľký palebný výkon pri minimálnych rozmeroch zbrane...
599,00€
Brand: Grand Power
Q1 je kompaktnou verziou nášho úspešného modelu Q100, vhodnejšou na skryté nosenie ako pre civilné tak i služobné použitie.Pištoľ Q1 pracuje na princípe prednapnutého zápalníka s absenciou bicieho kohúta. Vďaka unikátnej konštrukcii má spúšť hladký chod s plochou charakteristikou, bez typického stúp..
599,00€
Brand: Grand Power
Q100 prináša do produktovej línie GRAND POWER alternatívu K100 bez kladiva, pre tých strelcov, ktorí preferujú, alebo sú zvyknutí na túto konštrukciu. Zbraň zachováva všetky výhody modelu K100, vrátane rotačného mechanizmu uzamykania hlavne redukujúceho spätný ráz a zdvih ústia hlavne, plne obojstra..
599,00€
Brand: Grand Power
Stribog RSR9 A3 ponúka spoľahlivosť a robustnosť predchádzajúcich verzií a navyše prináša dvojicu zásadných vylepšení v podobe polouzamknutého záveru brzdeného pomocou prevodového valčeka a delenej napínacej páky, ktorá pri streľbe ostáva v prednej polohe...
1 299,00€
Brand: Grand Power
Samonabíjacia guľovnica Stribog RSR9 A3 2. generácie od firmy GRAND POWER ponúka spoľahlivosť a robustnosť predchádzajúcich verzií a navyše prináša dve zásadné vylepšenia - polouzamknutý záver brzdený pomocou prevodového valčeka a delená napínacia páka, ktorá pri streľbe ostáva v prednej polohe.&nbs..
1 299,00€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.