Menu
Your Cart

Obranné prostriedky

Brand: Ostatný
Zvukový alarm vo forme obranného spreja o sile 110dB vo veľmi vysokej frekvencii, ktorá je pre útočníka alebo zviera neznesiteľná a zároveň volá o pomoc. Taktiež vhodné, ak Vás niekto natáča a chcete mu prekaziť video...
9,90€
Brand: Ostatný
Inovatívny slzný sprej, ktorý v sebe skrýva 5 základných funkcií - 1. slzný sprej s dostrekom až 3 metre a označovacou UV látkou, 2. ohlušujúci alarm so silou až 130dB, 3. tri stroboskopické lampy, ktoré dezorientujú útočníka a zároveň osvietia široké okolie, 4. zariadenie zavolá 5 prednastavených t..
45,00€
Brand: Ostatný
Taktické pero je skvelá pomôcka do ťažkých situácií. Spája v sebe funkciu pera, tyčky yawara a rozbíjača skla. Pero je vyrobené z najpevnejšieho leteckého duralu, takže je ľahké a zároveň odolné. Môžete ním písať, alebo ho použiť v sebaobrane na údery. Pero má ergonomický tvar a je opatrené protišmy..
15,00€
Brand: Ostatný
Tento dáždnik je špeciálne navrhnutý tak, aby v meste plnil aj úlohu nenápadného obranného pomocníka. Telo je z karbónu a lúče z tvrdeného polyméru. Keďže dáždnik nemá kovové časti (okrem špičky), je možné ho zobrať aj do lietadla. Na dáždnik sa môže postaviť aj 100kg človek a nezlomí sa. Dáždnik te..
99,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Súbory cookie a ďalšie podobné technológie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky.